Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /www/database.php on line 8
   
Nasza SalaOfertaGaleriaMenuKsięga GościKontakt
 
 
Rezerwacja od:
Liczba osób:
Mapa dojazdu do Sali Bankietowej
Prezentujemy mapę dojazdu do Sali Bankietowej od strony ul. Modlińskiej.

Zobacz mapę dojazdu...
Design by Visium Creaive Developers
Oferta podstawowa Przyjęcia weselne organizowane w soboty w okresie od czerwca do września – włącznie.
Na wszystkie te przyjęcia obowiązuje kwota 230 złotych od osoby. W cenę wliczone jest menu z daniami głównymi i przekąskami zimnymi, ciasta, owoce, słodycze oraz napoje zimne, tort weselny lub fontanna z gorącą czekoladą.
Oferty promocyjne Przyjęcia weselne organizowane w soboty w miesiącach: V i X 2011 roku.
Na wszystkie te przyjęcia obowiązuje kwota 220 złotych od osoby. W cenę wliczone jest menu z daniami głównymi i przekąskami zimnymi, ciasta, owoce, słodycze oraz napoje zimne, tort weselny i fontanna z gorącą czekoladą.
Przyjęcia weselne organizowane we wszystkie piątki i niedziele w 2011 roku.
Na wszystkie te przyjęcia obowiązuje kwota 200 złotych od osoby. W cenę wliczone jest menu z daniami głównymi i przekąskami zimnymi, ciasta, owoce, słodycze oraz napoje zimne, tort weselny i fontanna z gorącą czekoladą oraz promocyjny rabat 1000 zł przy okazaniu paragonu o takiej samej wartości za zakup produktów firmy Berghoff.
Przyjęcia weselne organizowane poza sezonem weselnym od listopada do maja, nie licząc dni świątecznych (np. Boże Narodzenie, Wielkanoc)
Na wszystkie te przyjęcia obowiązuje kwota 200 złotych od osoby. W cenę wliczone jest menu z daniami głównymi i przekąskami zimnymi, ciasta, owoce, słodycze oraz napoje zimne, tort weselny i fontanna z gorącą czekoladą, stół wiejski o wartości 1000 złotych, bar z profesjonalną obsługą barmańską.
Informacja uzupełniająca odnośnie ofert promocyjnych: usługi dodatkowe objęte promocją "Królewskiej" (tort weselny, fontanna z gorącą czekoladą, stół wiejski, bar z obsługą barmańską) można wymienić na inne usługi z oferty sali bankietowej (np. pokrowce na krzesła, pokaz sztucznych ogni, usługi hotelowe). Szczegóły dotyczące wartości kompensaty w przeliczaniu na osobę mogą Państwo uzyskać u kierownictwa lokalu. Oferta całoroczna
Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, stworzyliśmy nową ofertę – przekąski zimne w bufecie. Jeśli zdecydujecie się Państwo na ustawienie przekąsek zimnych na bufecie, a dania gorące pozostaną serwowane, my udzielimy kompensaty w kwocie 15 złotych od osoby, wymiennej na inne produkty lub usługi proponowane przez nas.